W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Biuletyn Informacji Publicznej Polskiej Akademii Nauk

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie części połaci dachu budynku Polskiej Akademii Nauk - Dom Pracy Twórczej przy ul. Wojska Polskiego 5 w Juracie

Dane zamówienia na Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie części połaci dachu budynku Polskiej Akademii Nauk - Dom Pracy Twórczej przy ul. Wojska Polskiego 5 w Juracie.
Zamówienie na: Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie części połaci dachu budynku Polskiej Akademii Nauk - Dom Pracy Twórczej przy ul. Wojska Polskiego 5 w Juracie.
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: BM.91.DOIR.20.2026.MR BM. DOIR.211.5.2026
Zamawiający: Polska Akademia Nauk
Tryb zamówienia: ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Wartość szacunkowa: poniżej 170 000 zł
Termin składania ofert: 29.04.2026 23:59
Miejsce składania ofert: bm@pan.pl

Rozstrzygnięcie:

Informacje w załączniku

Załączniki:

Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 14.05.2026
Opublikował w BIP: Daniel Bonisławski
Data opublikowania: 14.05.2026 09:07
Liczba pobrań: 45
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 72
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 115
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 70
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 71
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 74
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 83
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 64
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 64
Załącznik
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Liczba pobrań: 60
Metryczka
Podmiot udostępniający: Biuro Majątkowe
Odpowiedzialny za treść: Monika Szyszkowska
Wytworzył: Monika Szyszkowska
Data wytworzenia: 05.03.2026
Opublikował w BIP: Michał Tomaszewski
Data opublikowania: 14.04.2026 14:43
Ostatnio zaktualizował: Daniel Bonisławski
Data ostatniej aktualizacji: 14.05.2026 09:07
Liczba wyświetleń: 486