W naszym Biuletynie stosujemy ciasteczka (ang. cookies). To niewielkie pliki wysyłane do urządzenia użytkownika. Zawierają informacje niezbędne do prawidłowego działania serwisu. Zapamiętują indywidualne ustawienia i wspierają tworzenie statystyk. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w swojej przeglądarce. Zapoznaj się też z naszą Polityką prywatności.

Kontakt

Polska Akademia Nauk

Kancelaria PAN
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
skrytka pocztowa 24

kancelaria@pan.pl

tel. +48 22 182 61 82
fax +48 22 182 70 56

NIP: 5251575083
VAT EU: PL5251575083

Stanowisko Prezydium Polskiej Akademii Nauk z dnia 13 października 2021 r. w sprawie środowiskowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Polskiej Akademii Nauk

Prezydium Polskiej Akademii Nauk zapoznało się z projektem ustawy o zmianie ustawy o Polskiej Akademii Nauk opracowanym przez Zespół do spraw opracowania założeń do projektu oraz projektu nowelizacji ustawy o Polskiej Akademii Nauk. Niniejszy projekt stanowi załącznik nr 1 do Stanowiska.

Prezydium Polskiej Akademii Nauk przyjmuje niniejszy projekt jako „Środowiskowy projekt ustawy o zmianie ustawy o Polskiej Akademii Nauk”.

Prezydium Polskiej Akademii Nauk upoważnia Prezesa Polskiej Akademii Nauk do przedstawienia członkom i pracownikom Polskiej Akademii Nauk informacji o zakończeniu prac nad przygotowaniem projektu oraz przeprowadzenia konsultacji tego projektu w środowisku Akademii.

Prezes Polskiej Akademii Nauk
Jerzy Duszyński

Tag

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego