W naszym Biuletynie stosujemy ciasteczka (ang. cookies). To niewielkie pliki wysyłane do urządzenia użytkownika. Zawierają informacje niezbędne do prawidłowego działania serwisu. Zapamiętują indywidualne ustawienia i wspierają tworzenie statystyk. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w swojej przeglądarce. Zapoznaj się też z naszą Polityką prywatności.

Kontakt

Polska Akademia Nauk

Kancelaria PAN
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
skrytka pocztowa 24

kancelaria@pan.pl

tel. +48 22 182 61 82
fax +48 22 182 70 56

NIP: 5251575083
VAT EU: PL5251575083

Rozeznanie rynku cen na wykonanie usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji robót budowlanych pn. „PAN Dom Seniora-Budynek Główny- Przebudowa budynku PAN z dostosowaniem do obowiązujących przepisów - Domu Seniora PAN z możliwością udzielenia zamówienia.

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Zamówienie na rozeznanie rynku cen na wykonanie usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń przy realizacji robót budowlanych pn. „PAN Dom Seniora-Budynek Główny- Przebudowa budynku PAN z dostosowaniem do obowiązujących przepisów - Domu Seniora PAN przy ul. Chodkiewicza 3/5 w Konstancinie- Jeziornie.” – etap I p. 2 z możliwością udzielenia zamówienia.
Status zamówienia w trakcie rozstrzygania
Nr sprawy DS-ZO-2-2022
Zamawiający Polska Akademia Nauk
Tryb zamówienia rozeznanie rynku cen z możliwością udzielenia zamówienia
Rodzaj zamówienia Usługa
Wartość zamówienia poniżej 130 000 zł
Termin składania ofert
Sposób składania ofert domseniora@ds.pan.pl

Tag

Załączniki

Wzór umowy docx, 61 kB

Powiadom znajomego