W naszym Biuletynie stosujemy ciasteczka (ang. cookies). To niewielkie pliki wysyłane do urządzenia użytkownika. Zawierają informacje niezbędne do prawidłowego działania serwisu. Zapamiętują indywidualne ustawienia i wspierają tworzenie statystyk. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w swojej przeglądarce. Zapoznaj się też z naszą Polityką prywatności.

Kontakt

Polska Akademia Nauk

Kancelaria PAN
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
skrytka pocztowa 24

kancelaria@pan.pl

tel. +48 22 182 61 82
fax +48 22 182 70 56

NIP: 5251575083
VAT EU: PL5251575083

PAN poleca: konkurs L’Oréal-UNESCO dla badaczek

To propozycja dla kobiet, które prowadzą badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu. Zgłoszenia do programu stypendialnego można przesyłać do 11 maja 2021 roku. Laureatki poznamy w październiku. Polska Akademia Nauk (PAN) jest partnerem wydarzenia.

W konkursie L’Oréal-UNESCO „Dla Kobiet i Nauki” mogą wziąć udział badaczki w trzech kategoriach: habilitacyjnej, doktoranckiej i magisterskiej. W zgłoszeniu trzeba opisać swój warsztat naukowy, uzyskane wyniki oraz plany dotyczące realizacji badań. Jury wyłoni 6 laureatek.

Wyślij zgłoszenie do programu

Nagrody

Jury przyzna:

  • 3 stypendia habilitacyjne po 35 tys. zł,
  • 2 stypendia doktoranckie po 30 tys. zł,
  • stypendium magisterskie w wysokości 20 tys. zł.

Dodatkowo wszystkie laureatki otrzymają stypendia konferencyjne Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki nim będą mogły promować swoje osiągnięcia na międzynarodowych konferencjach naukowych w Europie.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu są dostępne na stronie organizatora.

O konkursie

To już 21. polska edycja programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO „Dla Kobiet i Nauki”. Do tej pory wyróżniono 105 wybitnych badaczek z naszego kraju.

Tag

Powiadom znajomego