W naszym Biuletynie stosujemy ciasteczka (ang. cookies). To niewielkie pliki wysyłane do urządzenia użytkownika. Zawierają informacje niezbędne do prawidłowego działania serwisu. Zapamiętują indywidualne ustawienia i wspierają tworzenie statystyk. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w swojej przeglądarce. Zapoznaj się też z naszą Polityką prywatności.

Kontakt

Polska Akademia Nauk

Kancelaria PAN
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
skrytka pocztowa 24

kancelaria@pan.pl

tel. +48 22 182 61 82
fax +48 22 182 70 56

NIP: 5251575083
VAT EU: PL5251575083

Ruszył nowy BIP Polskiej Akademii Nauk

Nasz Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) przeszedł gruntowne zmiany. 21 grudnia 2020 r. wystartował w nowej odsłonie. Dzięki temu możemy jeszcze skuteczniej informować o działalności Polskiej Akademii Nauk (PAN).

Serwis oferuje szybki i wygodny dostęp do poszukiwanych treści. Wprowadziliśmy wiele udogodnień, takich jak baza dokumentów, wyszukiwarka przetargów czy tablica ogłoszeń.

Biuletyn dostosowaliśmy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, seniorów oraz innych grup narażonych na wykluczenie cyfrowe. O szczegółach piszemy w deklaracji dostępności.

Co jeszcze chcemy poprawić

Stopniowo zasilamy serwis informacjami. To złożony proces, dlatego część artykułów może nadal zawierać linki do starych zasobów. Przepraszamy za te utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Zależy nam na tym, aby nowe treści były jak najlepiej przygotowane. Zamiast „zamkniętych” skanów publikujemy teraz pliki edytowalne. Można zatem swobodnie kopiować i przeszukiwać materiały. Potrzebujemy natomiast więcej czasu, aby w pełni wdrożyć standardy dotyczące odpowiedniego formatowania dokumentów.

Pomóż nam ulepszyć BIP

Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie, które pomogą w udoskonaleniu naszego serwisu. Pomysły i opinie można przesyłać na adres bip@pan.pl.

Życzymy miłego korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej PAN.

Tag

Powiadom znajomego